АФФК «СУМИ» АФФК «СУМИ»

АФФК “Суми” мінімально поступився “ХІТу” у контрольному матчі

Главная / Новини / АФФК “Суми” мінімально поступився “ХІТу” у контрольному матчі

АФФК “Суми” продовжує підготовку до нового сезону Екстра-ліги. У черговому контрольному матчі команда Ярослава Пєсоцького на виїзді мінінально поступилася бронзовому призеру минулого чемпіонату київському “ХІТу” – 6:7. Точними ударами у складі нашої команди відзначилися Олександр Сметаненко, Василь Кефа та Едуард Нагорний (покер).

“ХІТ” – АФФК “Суми” – 7:6

АФФК “Суми”: Сітнер (Балухта) – Зеленський, Ессаргіні, Зеленкевич, Сметаненко, Гурєєв, Острога, Волков, Нагорний, Кефа, Власенко, Расторгуєв.

“Вважаю, ми провалили початок зустрічі, черз що пропустили три швидкі м’ячі без відповіді. Але після цього зуміли створити два хороших моменти, один із яких вдалося реалізувати. Навіть не просто хороших, а гольових. Не хочеться невдалі хвилини пов’язувати із переїздом чи іншими навколофутзальними моментами, це, скоріше за все, наші помилки, яких ми припустилися під час гри в обороні.

Другий тайм можна занести нам в актив. Хлопці не хотіли програвати боротьбу, добре змагалися проти такого суперника. Загалом хочу сказати, що ця гра дала тренерському штабу багато думок для роздумів. У нас ще є час, щоб виправити помилки і бути готовими до домашнього матчу Екстра-ліги на всі 100%”, – заявив головний тренер АФФК “Суми” Ярослав Пєсоцький.

Нагадаємо, уже наступного тижня “Суми” вдома зіграють перший матч нового сезону проти львівської “Енергії”. Дату та час гри повідомимо пізніше.

Поділись з друзями:


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *