АФФК «СУМИ» АФФК «СУМИ»

Барбершоп “SHOKK Project” став титульним спонсором АФФК “Суми”

Главная / Новини / Барбершоп “SHOKK Project” став титульним спонсором АФФК “Суми”

У новий сезон Parimatch Екстра-ліги АФФК “Суми” заходить із новим титульним спонсором. Ним став барбершоп “SHOKK Project”. Із перших матчів чемпіонату логотип компанії буде розміщений спереду на ігровій формі команди. 

“У нас вже давно була ідея співпрацювати із спортивними командами. Розглядали різні варіанти, як і з дитячого спорту, так і з професійного, причому із різних видів. І зупинилися саме на футзалі. АФФК “Суми” – це команда, де майже усі гравці місцеві, до того ж вона грає у еліті українського футзалу – Parimatch Екстра-лізі. Ми хочемо не тільки робити найкращі стрижки у Сумах, а й всіляко підтримувати спорт Сумщини! Перше ми вміємо робити дуже добре, прийшов час зайнятися другим! Сподіваємося на довгострокову, плідну співпрацю і хороші результати в новому сезоні! Бажаємо хлопцям удачі, і високих результатів! Вболіваємо разом! – заявив операційний директор “SHOKK Project” Станіслав Ворона.

“Хочеться подякувати “SHOKK Project” за те, що у цей нелегкий для економіки час вони вирішили підставити плече сумському спорту. Маємо надію, що наша співпраця буде позитивним досвідом для обох сторін. У п’ятницю уже стартує новий сезон, запрошую усіх на трибуни, буде дуже цікавий матч”, – заявив президент АФФК “Суми” Ігор Черненко. 

Свій перший матч нового сезону АФФК “Суми” проведе у п’ятницю проти львівської “Енергії”. Початок гри о 17 годині.

Поділись з друзями:


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *