Перша ліга. Підсумки другого туру (ВІДЕО)

Новини
«Атлетік» (Бровари) – «Food Centre-СумДУ» (Суми) – 4:5 (3:4) Голи: Бодров (8), Бульбін (10, 18), Степаненко (30) – Мисловський (2), Зеленський (4), Катеринін (8), Велієв (17, 29) Попередження: Гнезділов (12), Степаненко (16) – Прощенко (34), Острога (36) Другий тур розпочався з поєдинку у Броварах. Представники Київщини після розгромної поразки у зустрічі з «Візою-Втормою» сподівалися здобути перші залікові пункти у домашньому протистоянні з командою Сергія Песоцького. Втім, старт для підопічних Олександра Славінського видався напрочуд невдалим. Ще до восьмої хвилини господарі поступалися з результатом 0:3. Щоправда, до завершення тайму команди неабияк додали у результативності, а «атлети» скоротили різницю у рахунку до мінімуму – 3:4. У середині другої половини обидва колективи обмінялися точними ударами. Тож, для господарів ситуація не змінилася – їм потрібно було ліквідувати різницю в один забитий м'яч. Втім, сумчани втримали мінімальну перевагу до фінального свистка, здобувши другу перемогу поспіль у Першій лізі.…