АФФК «СУМИ» АФФК «СУМИ»

Новорічне привітання президента АФФК “Суми” Ігора Черненка

Главная / Новини / Новорічне привітання президента АФФК “Суми” Ігора Черненка

Шановні уболівальники!
Цей рік видався для усіх нас складним і тривожним. Пандемія коронавірусу змінила повсякденне життя, додалося безліч незручностей, і кожен звикав до нових реалій. Ще в березні я пам’ятаю заповнені трибуни, які до кінця уболівали за нашу команду у найважливішій грі сезону проти “Енергії”, а з початком нового розіграшу усі команди змушені грати без глядачів.

Я завжди говорив і буду наголошувати на тому, що у Сумах – найкращі та найемоційніші уболівальники. Повірте, за три роки я об’їздив із командою майже усі міста України, і знаю, про що кажу. Перед кожним матчем я бачу очі гравців, які виходять на гру і бачать пусті трибуни. Нам вас дуже не вистачає!

Я завжди читаю ваші коментарі після матчів, багато з ким спілкуюся особисто. Певною мірою можна погодитися, що команда грає не так, як би ми цього хотіли. Але я бачу прогрес, ріст талановитої молоді і загального рівня команди. Ми працюємо над поступовим поліпшенням гри, і у цьому складному процесі робимо кроки уперед!

Дорогі друзі, з новорічними святами усіх вас! Щастя, успіхів, здоров’я, разом ми переможемо і коронавірус, і наших суперників у чемпіонаті. До зустрічі на наших матчах, маю надію, це відбудеться якомога скоріше!

Із повагою, президент АФФК “Суми” Ігор Черненко

Поділись з друзями:


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *