АФФК «СУМИ» АФФК «СУМИ»

“СумДУ” зіграє з “НУХТом” за право потрапити у “Фінал восьми” чемпіонату України серед студентів

Главная / Новини / “СумДУ” зіграє з “НУХТом” за право потрапити у “Фінал восьми” чемпіонату України серед студентів

Сьогодні стало офіційно відомо, що чемпіонат України серед студентів буде дограний у форматі “Фіналу восьми”. Більше того, вирішальні матчі турніру пройдуть в Сумах із сьомого по дев’яте липня.

За коментарем ми звернулися до провідного фахівця Всеукраїнської футбольної асоціація студентів Юрія Кондратьєва.

– Так, дійсно, команди підтримали ініціативу ВФАС дограти чемпіонат. У зв’язку з карантином було прийняте рішення зіграти “Фінал восьми” замість “Фіналу чотирьох”. Вирішено, що фінальний етап пройде в легкоатлетичному манежі СумДУ з сьомого по дев’яте липня. Зараз уже є чотири команди, які автоматично пройшли далі. Це переможці своїх груп. Інші чотири команди мають зіграти у період до шостого липня ігри плей-оф. Це другі та треті місця в своїх зонах.

– Як буде проходити “Фінал восьми”?

– Усі команди будуть грати усі три дні. Ті, що програють у перший день, будуть вести бороться за 5-8 місця, решта – за комплект нагород. Ми плануємо визначити усі місця з першого по восьме.

– Розкажіть, що отримає переможець турніру?

– Кубок та медалі точно. Зараз найважливіше дограти сезон і визначити переможця. Побачимо, якою буде ситуація в наступному сезоні, можливо, команда-переможець також у наступному році поїде на чемпіонат Європи і отримає якусь фінансову допомогу від ВФАС. Але зараз про це рано говорити. 

Таким чином, “СумДУ” в плей-офф за право потрапити в “Фінал восьми” зіграє проти Національного університету харчових технологій (“НУХТ”). Дати матчів ми повідомимо додатково.

Поділись з друзями:


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *