АФФК «СУМИ» АФФК «СУМИ»

“Суми” мінімально поступилися чемпіону на власному майданчику

Главная / “Суми” мінімально поступилися чемпіону на власному майданчику

“Суми” у домашньому матчі 6-го туру Parimatch Екстра-ліги вдома поступилися івано-франківському “Урагану” – 1:2.

Гості вийшли вперед на останній хвилині першого тайму. Після розіграшу ауту Артем Фаренюк в дотик надіслав м’яч під перекладину з середньої дистанції.

Господарі зрівняли рахунок на 36 хвилині. Команді Ярослава Пєсоцького вдалась швидка атака, і Василь Кефа в падінні замкнув дальню стійку. Розв’язка гри трапилася на 38-й хвилині. Арбітри побачили порушення правил у нашому штрафному, і Микола Грицина з пенальті приніс перемогу чемпіону.

Післ шести турів “Ураган” лідирує з 14 очками, “Суми” з трьома балами перебувають на сьомому місці.

АФФК “Суми” – “Ураган” Івано-Франківськ – 1:2

Голи: Кефа (36) – Фаренюк (20), Мик. Грицина (38, пен)

АФФК “Суми”: Сітнер (Пєтухов) – Ессаргіні, Зеленкевич, Зеленський (к), Сметаненко – Кефа, Ігумнов, Волков, Гурєєв – Нагорний, Расторгуєв, Власенко, Острога.

“Ураган”: Колток – Масевич, Мик. Грицина (к), Радевич, Фаренюк – Шеремета, Коваль, Швед, Абакшин – Завертаний, Онуфрак, Ткачук, Дичук – Левандівський.

Попередження: Ессаргіні (28), Ігумнов (38) – Масевич (20)