АФФК «Sumy» АФФК «Sumy»

Главная / Новини / “Суми” перемагають “Хмельниці Делікатеси” у першому матчі 1/4 фіналу Кубку України

“Суми” у першому матчі 1/4 фіналу Кубку України вдома переграли “Хмельниці Делікатеси” – 5:1.

У першому таймі Василь Кефа протягом однієї хвилини оформив дубль, чим забезпечив господарям комфортну перевагу. Уже на 16 хвилині Зеленський перехопив м’яч на чужій половині майданчику, вийшов один на один із Тимощуком і без проблем переграв голкіпера.

Друга половина матчу розпочалася із боротьби, де обидві команди мали шанси на успіх. Спочатку футзальна фортуна посміхнулася гостям. Гресь по лівому флангу пройшов до воріт і злету пробив у дальній кут.

Далі забивали лише сумчани. Спочатку Зеленкевич виправив свою помилку, добивши після удару у стійку м’яч за лінію воріт, а останній м’яч забив у власні ворота Дмитро Мартинюк, намагаючись перехопити простріл вздовж воріт.

Могли підопічні Пєсоцького завершувати гру із більшою перевагою, але Кефа не реалізував дабл-пенальті, пробивши мимо воріт.

Матч-відповідь відбудеться наступного тижня у Хмельницькому.

АФФК “Суми” – “Хмельницькі Делікатеси” – 5:1

“Суми”: Сітнер – Зеленський, Зеленкевич, Фетько, Кефа, Сметаненко, Ігумнов, Катеринін, Гурєєв, Острога, Ессаргіні – Пєтухов, Балухта.

“Хмельницькі Делікатеси”: Самчук (Тимощук) – Сакович, Рябоконь, Гресь, Морочківський, Мартинюк, Луцюк, Наконечний, Воловик, Малишевський, Яровий, Рибчинський, Муляр.

Голи: Кефа, 13, 14, Зеленський, 16, Зеленкевич, 35 – Гресь, 30, Мартинюк, 40 (у власні ворота)

Попередження: Сметаненко, 25, Ігумнов, 31 – Воловик, 22

Вилучення: Воловик, 38

На 39-й хвилині Кефа не реалізував дабл-пенальті (мимо воріт)