АФФК «СУМИ» АФФК «СУМИ»

“Суми” програють у першому матчі 1/8 фіналу Parimatch Кубку України

Главная / Новини / “Суми” програють у першому матчі 1/8 фіналу Parimatch Кубку України

АФФК “Суми” у першому матчі 1/8 фіналу Parimatch Кубку України вдома поступилися донецькому “Inter” – 2:4.

Гра невдало розпочалася для сумської команди. Уже на шостій хвилині Ярослав Заворотний завдав дального удару, а Євген Балухта не встиг среагувати. Другий м’яч сумська команда пропустила з дабл-пенальті, відзначився Колесніков.

Підопічні Ярослава Пєсоцького самі двічі виконули десятиметрові удари протягом першого тайму, але ні Едуарду Волкову, ні Едуарду Нагорному не вдалося переграти Удовіченка.

Під завісу першого тайму донеччани виконували і другий дабл-пенальті, але цього разу Колесніков не переграв Пєтухова. Варто зазначити, що у моменті з фолом, за який був назначений едсятиметровий, друге попередження отримав Віталій Катеринін, а Ясін Ессаргіні за суперечки з арбітром був вилучений.

У форматі чотири на два суперники розпочали другий тайм, і Андрій Борсук відразу покарав сумчан за дві червоні картки. Господарі не знітилися і змогли відіграти два голи завдяки класному удару Нагорного зі штрафного та вдалих дій Волкова перед чужими воротами.

Остаточний рахунок гри встановив той-таки Колесніков, який з правого края застав зненацька Пєтухова. Незважаючи на велику кількість моментів, більше суперники не забивали. Кращий момент мав Андрій Расторгуєв, але і він не реалізував дабл-пенальті.

Гра-відповідь відбудеться у Києві, орієнтовна дата – 9 лютого.

АФФК «Суми» (Суми) – «ІНТЕР» (Донецьк) – 2:4
13:00. м. Суми, СК СДПУ
Арбітри:
 А. Федоріщев (Луганська обл.), І. Дудінов (Дніпро), А. Савельєв (Суми)
Хронометрист: А. Фісенко (Суми)
Спостерігач арбітражу: І. Бік (Харків)
Голи: Нагорний, 22, Волков, 27 – Заворотний, 6, Колесников, 14 (дабл-пен.), 28, А. Борсук, 21
Попередження: Катеринін, 11, Сметаненко, 18, Ессаргіні, 20 – Сандецький, 2, Колесников, 23, Д. Клочко, 29
Вилучення: Ессаргіні, 20 (друга ЖК), Катеринін, 20 (друга ЖК) – Д. Клочко, 39 (друга ЖК)
На 14-й хвилині Нагорний (АФФК «Суми») не реалізував дабл-пенальті (воротар)
На 19-й хвилині Волков (АФФК «Суми») не реалізував дабл-пенальті (воротар)