АФФК «СУМИ» АФФК «СУМИ»

“Суми” прибули до Херсону на матч із “Продексімом”

Главная / Новини / “Суми” прибули до Херсону на матч із “Продексімом”

У п’ятницю делегація АФФК “Суми” прибула до Херсону на календарний матч Екстра-ліги проти віце-чемпіона України, місцевого “Продексіму”.

На півдні України наша команда уже провела передматчеве тренування та тактичне заняття.

До гри з “Продексімом” готуються такі гравці:

Воротарі: Нікіта Сітнер та Євгеній Балухта.

Універсали: Роман Зеленський, Ясін Ессаргіні, Денис Зеленкевич, Олександр Сметаненко, Василь Кефа. Едуард Волков, Едуард Нагорний, Дмитро Ігумнов, Юрій Пимоненко, Арсеній Гурєєв та Антон Власенко.

Матч “Продексім” – АФФК “Суми” розпочнеться о 14 годині в суботу. Посилання на пряму трансляцію гри буде опублікована на нашому сайті найближчим часом.

Перед грою вихованець “Продексіму” Едуард Волков, який наразі грає за АФФК “Суми”, розповів про старт сезону та власні думки напередодні гри проти рідної команди.

“Дуже задоволений, що сезон нарешті стартував. Звісно, завжди хочеться перемагати та набирати якомого більше очків. Попереду же багато матчів, де ми зможемо поповнити наш очковий баланс.

Що стосується гри проти “Продексіму”, то непересічні відчуття. Цього разу я буду грати на херсонському майданчику у формі іншої команди, гостьової. Завжди хочеться обігрувати такі команди, як “Продексім”, тому налаштовуюсь на гру з подвійною мотивацією”.

Поділись з друзями:


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *