АФФК «СУМИ» АФФК «СУМИ»

“Суми” у контрольному матчі переграли “Рятувальник”

Главная / Новини / “Суми” у контрольному матчі переграли “Рятувальник”

АФФК “Суми” у п’ятницю зіграв контрольний матч із представником Першої ліги – роменським “Рятувальником”. Гра проходила у спорткомплексі СДПУ, і завершилася перемогою команди Ярослава Пєсоцького з рахунком 2:1.

Голами у складі “Сум” відзначилися Едуард Нагорний та Денис Зеленкевич, у суперника м’яч престижу на рахунку Антона Кончакова на останній хвилині гри.

Нагадаємо, у зв’язку з контрольними матчами збірної України наразі у Parimatch Екстра-лізі тижнева пауза. Свою наступну гру сумчани проведуть на виїзді проти харківського “Viva Cup”.

“Суми” – “Рятувальник” – 2:1

Голи: Нагорний, 11, Зеленкевич, 35 – Кончаков, 40

АФФК “Суми” (перший тайм): Балухта – Ессаргіні, Зеленкевич, Ігумнов, Кефа – Гурєєв, Нагорний, Волков, Ол. Сметаненко.

АФФК “Суми” (другий тайм): Балухта – Кефа, Зеленкевич, Ігумнов, Власенко (Расторгуєв) –
Гурєєв, Нагорний, Волков, Ол. Сметаненко.