АФФК «СУМИ» АФФК «СУМИ»

“Суми” у принциповому матчі програють “ДЕ Трейдингу”

Главная / “Суми” у принциповому матчі програють “ДЕ Трейдингу”

АФФК “Суми” у грі 11-го туру Parimatch Екстра-ліги на власному майданчику поступилися “ДЕ Трейдингу” із Миколаївки – 2:4.

Події на майданчику почали розвиватися дуже швидко, і уже на другій хвилині Роман Зеленський невдало прийняв м’яч біля воріт, і той відскочив у сітку. Але буквально у наступній атаці Олег Виставной відповів взаємністю, підправивши м’яч у свої ворота. Більше голів у першому таймі команди не побачили.

Усе найцікавіше розпочалося після перерви. Денис Зеленкевич після шикарної передачі через весь майданчик вийшов один на один із воротарем на пробив у правий кут. Сумчани дуже швидко вичерпали ліміт фолів, і суперник почав бити дабл-пенальті. Спочатку Лінекер не зміг переграти Балухту, а уже після сьомого фолу і удару Віталія Дзюби Жуніньо першим встиг на добивання.

Уже через кілька секунд Дзюба залишив майданчик за друге попередження, але це зіграло на руку гостям. Спотачку Жуніньо оформив дубль, а потім Виставной забив уже в пусті ворота.

Після цієї поразки “Суми” залишаються на сьомому місце з 9 очками. У “ДЕ Трейдингу” 7 балів, у “Сокола” – 5.

“Суми” – “ДЕ Трейдинг” – 2:4

“Суми”: Балухта – Ессаргіні, Волков, Ігумнов, Гурєєв, Сметаненко, Зеленкевич, Зеленський, Кефа, Нагорний, Бакляк – Пєтухов.

“ДЕ Трейдинг”: Кравець – Калуков, Дзюба, Іванов, Виставной, Катеринін, Сагайдачний, Лінекер, Жуніньо Скубченко, Аніськін Шпигар – Гурко.

Голи: Виставной, 3 (АГ), Зеленкевич, 26 – Зеленський, 2 (АГ), Жуніньо, 34, 37, Виставной, 39

Попередження: Сметаненко, 14, Кефа, 27 – Дзюба, 21, Жуніньо, 39

Вилучення: Дзюба, 31

На 30-й хвилині Лінекер не реалізував дабл-пенальті (воротар)

На 31-й хвилині Дзюба не реалізував дабл-пенальті (стійка).