АФФК «СУМИ» АФФК «СУМИ»

У Сумах створили робочу групу для проведення “Фіналу чотирьох” Кубку України

Главная / Новини / У Сумах створили робочу групу для проведення “Фіналу чотирьох” Кубку України

У п’ятницю, 11 березня у Сумах була створена робоча група для проведення “Фіналу чотирьох” Кубку України з футзалу. У зустрічі взяли участь президент АФФК “Суми” Ігор Черненко, голова Асоціації футболу Сумської області Андрій Прохорович, голова Федерації футболу міста Суми Альберт Молгамов, президент Асоціації футзалу Сумщини Євгеній Петраков та президент футбольного клуба “Альянс” Сергій Демченко. Також планується залучити до роботи над проектом представників місцевої влади, адже “Фінал чотирьох” – непересічна подія для сумського спорту, а й загалом для міста.

Учасники під час зустрічі обговорили програму заходу та розподілили зони відповідальності. Окрему увагу звернули на дотримання карантинних вимог під час проведення “Фіналу чотирьох” та забезпечення максимального комфорту усім учасникам заходу. Відповідальним за проведення “Фіналу чотирьох” Кубку України було обрано президента АФС Євгенія Петракова.

Нагадаємо, 10 березня президія Асоціації футзалу України обрала Суми місцем проведення “Фіналу чотирьох” Favbet Кубку України з футзалу. Матчі відбудуться 2-3 квітня у легкоатлетичному манежі СумДУ.

Поєдинки проходитимуть за присутності глядачів з можливістю заповнення 50% від загальної кількості місць (у разі відсутності змін в епідеміологічній ситуації у країні).

Поділись з друзями:


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *