У середу, 23 лютого, свій день народження святкує універсал АФФК "Суми" Едуард Волков! Едуарде, вітаємо тебе з особистим святом! Бажаємо довгих футзальних років у нашій команді, міцного здоров'я та мирного неба над головою! Нехай усі твої мрії здійсняться найближчим часом!
Подробнее
Нікіта Сітнер став гравцем “Рятувальника”

Новини
У п'ятницю свій перший матч у рамках чемпіонату України серед команд Першої ліги провів воротар Нікіта Сітнер. У зимове трансферне вікно голкіпер із АФФК "Суми" перейшов до роменського "Рятувальника". Академія футзалу футзальний клуб "Суми" дякує Нікіті за період, проведений у клубі, та бажає подальших успіхів у кар'єрі.
Подробнее
Володимир Гладов: “Хочеться, щоби в Сумах глядач ходив на Волкова, Катериніна та Пимоненка”

Новини
Тренер АФФК "Суми" Володимир Гладов відзначив підтримку уболівальників у Рівному, оцінив гру проти "Кардиналу-Рівнестандарту" та висловив надію, що сумський глядач буде активніше відвідувати футзал. https://youtu.be/iMTf-O67FPs
Подробнее
“Суми” у драматичному матчі рятують нічию у Рівному

Новини
"Суми" у матчі 20-го туру Parimatch Екстра-ліги на виїзді зіграли внічию з "Кардиналом-Рівнестандартом" - 2:2. Початок гри видався нервовим для обох команд, і на перших хвилинах зустріч проходила практично без моментів. Тим неочікуваним вийшов перший м'яч на сьомій хвилині. Закидання на лівий фланг атаки, скидка в центр, і там Сергій Кравчук вдало зіграв на випередження і проштовхнув м'яч у сітку ворот. Надалі активніше продовжували грати якраз господарі, хоча моменти траплялися біля обох воріт. Спочатку Власенко з меж штрафного майданчику пробив повз ворота, а уже через кілька секунд Волянюк небезпечно перекидував Сіріцького, та м'яч влучив у штангу. Після перерви малюнок гри практично не змінився, але боротьби стало ще більше. Одну із кращих ігор після повернення в Суми провів Олександр Сіріцький. Саме завдяки ньому гості і відігралися. Сіріцький пішов у прорив, віддав…
Подробнее
“Кардинал-Рівне” – АФФК “Суми”: пряма трансляція

Новини
У суботу, 19 лютого, “Суми” зіграють календарний матч 20-го туру Parimatch Екстра-ліги. У Рівному команда Ярослава Пєсоцького зустрінеться з “Кардиналом-Рівнестандартом”. Початок гри заплановано на 13 годину. У п'ятницю команда Ярослава Пєсоцького прибула на місце гри і уже провела тренування. Воротарі: Олександр Сіріцький, Костянтин Пєтухов.Універсали: Арсеній Гурєєв, Едуард Волков, Едуард Нагорний, Юрій Пимоненко, Владислав Воронцов, Ясін Ессаргіні, Віталій Катеринін, Сергій Бабинін, Антон Власенко, Андрій Расторгуєв. Наразі “Суми” з 13 очками посідають восьму сходинку в турнірній таблиці, а господарі – четверті (22 бали). https://youtu.be/sAR6RYyqNVQ
Подробнее
“Суми” зіграють із “Кардиналом-Рівнестандартом” у суботу

Новини
У суботу, 20 лютого, "Суми" зіграють календарний матч 20-го туру Parimatch Екстра-ліги. У Рівному команда Ярослава Пєсоцького зустрінеться з "Кардиналом-Рівнестандартом". Початок гри заплановано на 13 годину. Наразі "Суми" з 13 очками посідають восьму сходинку в турнірній таблиці, а господарі - четверті (22 бали).