АФФК «СУМИ» АФФК «СУМИ»

ТОВ “Нестле Україна” та “Food Centre-СумДУ” домовились про партнерство!

Главная / Новини / ТОВ “Нестле Україна” та “Food Centre-СумДУ” домовились про партнерство!

В вересні 2019 року Компанія ТОВ «Нестле Україна» та ФК «Food CentreСумДУ» домовились про співробітництво,  згідно з яким «Нестле Україна» став титульним спонсором сумської команди.

Нова угода стане продовженням тривалої історії співпраці двох організацій. Вже більше 15 років компанії «Food Centre» та ТОВ «Нестле Україна» працюють пліч-о-пліч на українському ринку. Тепер вже вони разом будуть підтримувати команду, яка зможе гідно представити Суми та Сумську область в найвищому, по силі, чемпіонаті України з футзалу. Саме у біло-чорній та бірюзовій формі з логотипом нового спонсора виходитимуть підопічні Песоцького та Саєнко на поєдинки «FAVBET Екстра-ліги». Ця співпраця є найкращим свідченням її ефективності. 

Ігор Черненко, президент «Food Centre-СумДУ», переконаний, що початок нового етапу партнерства є дуже важливим для обох організацій і стане вагомим сприятливим фактором для подальшого розвитку футзалу у Сумах.

В «Нестле Україна» також переконані, що досвід партнерства з сумською командою та любов Компанії до футзалу стануть запорукою довгої та плідної співпраці.

Поділись з друзями:


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *